World of Warplanes- online bitevní hra

World of Warplanes

World of Warplanes

World of Warplanes- Skvělá online bitevní hra, kde se vžijete do role armádního pilota a bojujete proti armádám složených z ostatní hráčů.

Vyzkoušejte více než 200 modelů bitevních letadel.

Chci zdarma hrát tuto hru!

 

World of Warplanes

World of Warplanes a další hry online- Pro všechny fanoušky bojových letadel si studio Warming.net připravilo novou hru World of Warplanes. Po obrovském úspěchu s World of tanks se pustili i do letadel. World of warplanes je především arkádou s maximální možnou hratelností. Vývojáři se snažili především o to aby jste do hry co nejrychleji pronikli. Po absolvování krátkého tréninku tak víte vše podstatné a můžete se začít pouštět do vzdušných soubojů s dalšími hráči online.

Díky snadnému ovládání si tak i začátečníci užijí napínavých duelu. Ovládání této online hry zvládne opravdu každý díky intuitivnímu ovládání. Postupem času se však naučíte různým trikům a začnete si souboje letadel skutečně užívat. World of Warplanes je propojená s účtem World of Tanks, takže prémiové zlaté kredity můžete používat současně v obou hrách. Ve hře jsou k dispozici celkem tři druhy letounů. Každý z nich od hráčů vyžaduje speciální zacházení. Palubní stíhač nevylétne do takové výšky a dokonce ani jeho manévrování není nejlepší.
Letouny se liší především podle typu, který udává i způsob hraní. Letadla jsou dvojího typu stíhače, jenž se starají především o vzdušné souboje a efektní vzdušné manévry a bombardéry, které mají o mnoho vetší výdrž a jsou předurčeny k ničení protivníkovy vzdušné obrany, disponují také velkou palebnou silou. Každé letadlo má své slabé i silné stránky se kterými je možné manipulovat pomocí velkého množství vylepšení. Jakmile u nějakého stroje dosáhnete na všechna vylepšení získává elitní status a je možné jeho zkušenosti převést ve volné body.  Každé letadlo bude obsahovat více variant typů munice, motorů a dalších zásadních modulů, a jejich různé kombinace umožní vybrat optimální konfiguraci pro maximálně efektivní chování v boji. Zahrejte si také další hry online.

zanechej zprávu

Pravděpodobně používáč HTML znaky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>