Shards of War – nova MOBA hra

Shards of War

Shards of War

Shards of War – nová MOBA hra Shards of War – hráč si užívá bojů a cestování mezi světy kde jej čeká skutečné sci-fi

Shards of War

Shards of War – Tahle online hra získává na oblibě, možná i díky tomu, že je v porovnání s jinými hrami stejného žánru mnohem akčnější a rychlejší. Odehrává se v budoucnosti, nečekej ale žádnou snovou sci-fi, čeká tě bezútěšný dystopický svět, v němž jediné, co má smysl, je boj. Jako klasická prohlížečovka se hraje bez nutnosti instalace, spustíš si ji v prohlížeči a můžeš rovnou hrát.

Shards of war je hra online free, tedy zdarma, ve které bojuješ jako jeden člen pětičlenného týmu. Vždy proti sobě bojují dva týmy. Každý hráč si může vybrat realisticky vyhlížející postavu a realistické zbraně, síla týmu se prokáže, pokud je daný tým schopen dobýt sídlo druhého týmu. Bojují proti sobě hráči-lidé a jednotky soupeřů ovládané počítačem. Jako v ostatních MOBA hrách v daném čase vybíhají jednotky proti sobě z rohů mapy a utkají se na půli cesty. Klíčem k vítězství jsou hrdinové, kteří mají obrovskou sílu a schopnost zdokonalovat se každým bojem. Cílem je vždy rozbít nejprve obranné věže soupeře a poté jeho základnu. Jak se zdokonalují herní dovednosti týmu, dostává se na vyšší level i každý jeho hráč. V téhle skvělé bojové onlajnovce si můžeš vyrábět vlastní předměty nebo volit mezi několika herními módy. Tahle skvělá MMO akce ti nabízí krátké, zhruba 20minutové boje plné adrenalinu, od ostatních podobně laděných her se liší právě mírou akčnosti. Kladně hodnocenými prvky Shards of War jsou místa na léčení ztracených životů a výběr předmětů do výbavy ještě před začátkem hry. Dobrá grafika a zajímavé herní prvky napovídají tomu, že se Shards of War může stát nejhranější MMO svého druhu. Vyzkoušejte další online hry na těchto stránkách.

Chci zdarma hrát tuto hru!

 

zanechej zprávu

Pravděpodobně používáč HTML znaky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>