Rail Nation

Rail Nation

Rail Nation

Rail Nation – Budujte své městečko a železniční tratě, nakupujte nové lokomotivy a vagóny a převážejte s nimi potřebné suroviny. Řadí se mezi nejlepší hry online ve své kategorii.

Rail Nation

Rail Nation – Vybudujte vlastní železniční impérium ve hře Rail Nation lokomotivy. Založte si železniční společnost a organizujte obchody s různým zbožím. Hrajte s ostatními hráči a spojte se proti konkurenci. Zapojte se do jedné z nejlepších strategických browser her. Ve hře mají všichni stratégové a fandové železnice možnost založit svou vlastní železniční společnost, spravovat denní přepravu zboží a spojovat se do asociací, aby se na konci stali vítězným hráčem či skupinou hráčů. A protože v železničním byznysu je nejdůležitější pohyb, je základem hry Rail Nation dynamická krajina s 3D modely vlaků. Díky své skvělé hratelnosti se řadí také do kategorie hry pro dívky.

Chci zdarma hrát tuto hru!

 

zanechej zprávu

Pravděpodobně používáč HTML znaky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>