Elsword – online-hra-zdarma

elsword

Elsword

Elsword – hráč se účastní bojů o vylepšuje svou postavu.

Elsword

Elsword  je online hra, vyvinutá jihokorejskou společností KOG studios. Je vybavena real-time akční hratelností a zahrnuje jak hráč vs. prostředí, tak hráč vs. hráč v různých režimech. Ve hře existuje několik hratelných postav, každá má unikátní charakter a různé schopnosti. Hra je zdarma ke stažení, ale některé položky a kostýmy lze zakoupit prostřednictvím in-game „Položka Mall“ pomocí skutečného menu ve hře. Elsword nabízí skill-based akční hratelnost. V kombinaci s RPG prvky a komunity nabízí typické MMORPG, jako jsou cechy, rozhovory a obchodování s položkami. Hratelnost Elsword je možné ovládat buď pomocí klávesnice a myši nebo gamepadu.

Elsword zahrnuje mystickou zemi s názvem Elrios, který byl přiveden k životu skrze moc klenotu známého jako El kámen. Když byl El kámen ukraden, Elsword a jeho spojenci se museli vydat na cestu, aby kámen našli a přivedli zloděje před soud. Cestou se k cházce hrdinů přídávali noví a noví vojáci a tak se zrodila možnost „bojovat v partě“. Tento příběh se váže k osmi regionům světa Elsword, ve kterých bojujete proti všemožným potvorám, kdy každý region má své specifické strážce. Cestou nalézáte další klenoty a suroviny, které se vám později budou hodit. Kromě toho má každá postava svůj vlastní příběh, který se mu vypráví během hraní. Elsword určitě pobaví.

Postavy: Add, Aisha, Ara, Elesis, Elsword, Eve, Chung, Raven a Rena.
Každá z postav má od úrovně 15 na výběr z Classu, nebo-li vývynu. Každej Class, má výhodu i nevýhodu, některý menší HP, některý nemá dobrou obranu a některý dobrý attack a záleží na tom, na co je postava zaměřena, jestli je to spíš mág nebo bojovník, jestli je na dálku nebo na “Face to Face“ a další. Hry online – Hra je samozřejmě zdarma, co více si jen přát :) Vyzkoušejte další hry online zdarma.

 

Chci zdarma hrát tuto hru!

zanechej zprávu

Pravděpodobně používáč HTML znaky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>