Aion online MMORPG

Aion online MMORPG hra

Aion

Aion – Jedná se o hru z kategorie MMORPG, velmi kvalitně zpracována. MMORPG odehrávající se ve fantasy světě Aion. V něm sídlí mimo ras Andělů a Démonů, také rasa draků, která je nepřátelská vůči oběma ostatním a vyvažuje síly ve světě. Mimo propracovaného PvE, nabízí hra také PvP a to jak v rámci vlastní rasy, tak mezi rasami. To vše ve strhující grafice na enginu Unreal a s asijským nádechem. Vyzkoušejte další online hry na těchto stránkách.

Aion

Aion byl vyvíjen jako mix východního a západního stylu MMORPG her. Od svého spuštění v listopadu roku 2008 si na korejském trhu vypracoval pozici jasné jedničky a drží si ji i nadále. Po necelém roce byl Aion připraven k vydání i u nás  a Severní  Americe. Vyzkoušejte další hry online zdarma.

Chci zdarma hrát tuto hru!

 

 

Aion je MMORPG postavené na příběhu, který pojednává o střetu tří říší a jejich obyvatel. V rámci celé řady nádherných i o odporně nádherných bojišť se budou utkávat démoni (zástupci pekla), andělé (zástupci nebe) a draci, kteří jsou úhlavním nepřítelem démonů i andělů. Aion však nebude pouze o střetu zástupců tří říší, ale i o soubojích mezi příslušníky jednotlivých říší. Jinak řečeno Aion kombinuje masivní Realm vs Realm bitvy (které dobře znají hráči Dark Age of Camelot), ale i PvP souboje mezi gildami a jednotlivými hráči, přičemž nechybí ani PvE prvek.

Díky své skvělé hratelnosti se řadí také do kategorie hry pro dívky.

Povolání

Hráči si při výběru postavy mohou zvolit jednu ze čtyř základních archetypů a poté, co se stanou Daevou, si vyberou svoji užší specializaci. Na výběr jsou bojovníci zastoupeni defenzivním Templářem a ofenzivním Gladiátorem, damage dealeři Assassin (melee) a Ranger (range), mágové Sorcerer , disponující celou řadou kouzel a Spiritmaster spoléhající na své summony. Tyto povolání pak doplňují léčitelé Cleric (typický healer) a Chanter (hybrid/buffer).

zanechej zprávu

Pravděpodobně používáč HTML znaky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>