4Story – MMORPG online hra

4Story

4Story

4Story- online MMORPG hra, doporučujeme vyzkoušet, stojí opravdu za to.

4Story

4Story je MMORPG sci-fi hra, která vznikla na základě fantasy příběhu o znepřátelených božstvech. Ve hře můžete bojovat nejen o strategicky významná místa, ale také s děsivými nestvůrami, a navíc objevujete nevšední poklady. Bitvy můžete prožívat jako jedna z magických postav, kterou si vyberete. Bojujete o osud země Iberie.

Ve hře  si hned na začátku musíte vybrat rasu vašeho budoucího hrdiny, tedy zvolit si člověka, vílu nebo kočkoidní humanoidi Feline. Každá rasa má své silné, ale také slabé stránky. Dále máte možnost vybrat si hned ze šesti postav, které mají rozdílné schopnosti. Můžete se stát zaříkávačem, lukostřelcem, bojovníkem, kouzelníkem, nebo také knězem či stínovým běžcem. Pokud vhodně zvolíte rasu s vhodnou kombinací schopností, můžete dosáhnout velmi dobrých výsledků.

4Story je online hra, kterou můžete zdarma stáhnout na internetu. Na stránkách www.4story.cz můžete provést 4Story download, 4Story registraci a najdete zde 4story fórum, kde si můžete přečíst o novinkách a informacích, které se týkají nejen novinek ke hře, ale také webových stránek. Ovládání hry není nikterak složité. Svoji postavu ovládáte pomocí klávesnice a myši. Zdarma již není nákup měsíčních kamenů, které můžete nakupovat přes webové stránky. Ty pak můžete měnit za mnoho užitečných předmětů ve hře. Vaše postava sbírá body tím, že jednak poráží nestvůry, jednak plní úkoly a mise.

Chci zdarma hrát tuto hru!

 

Tags:  , , , ,

zanechej zprávu

Pravděpodobně používáč HTML znaky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>